menu close menu

Kirpykla

Mūsų salone galite tiek kirptis, tiek susišukuoti ypatingai progai. Meistrės patars koks kirpimas Jums tinka, papasakos apie šukuosenų madas, tendencija, paskatins nebijoti pokyčių arba tiesiog atgaivins plaukus ir suteiks šukuosenai gražią formą. Gražūs, išpuoselėti plaukai – kiekvienos moters puošmena, tačiau jiems turi būti skiriamas ypatingas dėmesys.

Kirpyklos paslaugos:

Plaukų kirpimas/šukavimas
Plaukų dažymas
Proginės šukuosenos
Plaukų kirpimas karštomis žirklėmis …

Ši jau populiarėjanti technologija saugo Jūsų plauką, kirpimo metu užlydant jį pjovimo vietoje, dėl to plaukai neskilinėja, todėl plaukai atrodo gražiau. Galėsite rečiau kirpti galiukus, taip pat auginti ilgesnius plaukus.

BONDPLEX

Revoliucija Jūsų plaukams! Atsisveikinkite su pažeistais plaukais!

Plaukų atstatymas keratinu…
Keratino atstatymo procedūra padeda plaukams atgauti keratiną, kuris prarandamas nuo įvairių veiksnių( plaukų dažymų, tiesinimų, saulės, vėjo, streso ir kt.). Keratinas yra baltymas, suteikiantis plaukui tvirtumo, gyvibingumo ir sveiką išvaizdą. Maitina, glotinina, neleidžia jiems šiauštis ir suteikia jiems elestingumo. Plaukai tampa lengviau tvarkomi, lankstesni, atgauną blizgesį ir šviesumą. Procedūros trukmė iki 1,5 val.

Plaukų laminavimas …
Tai yra procedūra, po kurios jūsų plaukai pasidaro pastebimai storesni, įgauna tankį, lygų paviršių, blizgesį ir elastingumą. Efektas pasiekiamas dėl to, kad išlyginama plauko struktūra ir didėja jo apimtis. Laminato sudėtyje yra labai artima sveiko plauko baltiminei statybinei medžiagai. Ji užpildo visus nelygumus ir dengia visą plauką apsauginiu sluoksniu. Laminavimo procedūros metu susidariusi plėvelė leidžia plauki kvepuoti, atiduodant dregmės ir maistingųjų medžiagų. Po šitos procedūros Jūsų plaukai lengvai priešinsis visiems neigiamiems temperatūros , klimato, gamtos cheminiams ir mechaniniams poveikiams. Procedūros poveikis matomas iš karto. Plaukai tampa sveikesni, išpuoselėti ir nuostabiai spindintys. Plaukų laminavimas padeda išsaugoti plaukų spalvos intensimumą. Jei plaukai tiesūs, šukuosena įgauna papilomą apimtį. Jei plaukai garbanoti – priemonė jų neištiesina, tačiau padaro gluotnesnius ir lengviau valdomus. Priemonė nusiplauna palaipsniui. Procedūrą galite kartoti pakankamai dažnai. Procedūros metu plaukai pasisavina tik reikiamą kiekį laminato ir nepersisotina.

Kirpėjos:

Aušra tel.: 860005221
Veronika tel.: 867438142

Kirpykla

Mūsų salone galite tiek kirptis, tiek susišukuoti ypatingai progai. Meistrės patars koks kirpimas Jums tinka, papasakos apie šukuosenų madas

plačiau

Kosmetologė

Kosmetologė įvertins Jūsų odos būklę, patars Jums tinkamą odos priežiūros programą ir patars, kaip tinkamai prižiūrėti veido odą.

plačiau

Masažai

Masažai stebuklingai veikia mūsų organizmą. Jų pagalba pašalinti nuovargį, numalšinti skausmus, pagerinti kūno linijas.

plačiau